Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla

Duyuru Detay

23-28 EYLÜL TARİHLERİ ARASINDA ANTALYA’DA DÜZENLENECEK OLAN EĞİTİM SEMİNERİNE İLİŞKİN DUYURU

14.09.2012

Ankara

.

             Toptancı hali bulunan belediyelerimize, 23-28 Eylül 2012 tarihleri arasında 5957 sayılı Kanun ve bu Kanuna istinaden çıkarılan Yönetmelikler ile Hal Kayıt Sistemi uygulamasına yönelik olarak beş gün süreli bir toplantı yapılması planlandığı ve katılım sağlayacak personelin isim ve iletişim bilgilerinin Bakanlığımıza gönderilmesi hususu daha önce bildirilmişti.

 

            Bazı belediyelerimizce, toplantıya katılım sağlayacak personelin isimleri henüz Bakanlığımıza bildirilmemiş, bazı belediyelerimiz ise talep edilenden daha fazla sayıda personel ismi bildirmişlerdir.
            Bu kapsamda, henüz ilgili personelin ismini bildirmeyen belediyelerimizin en kısa sürede gerekli bilgileri Bakanlığımıza iletmeleri, fazla sayıda personel bildiren belediyelerimizin ise (büyükşehir belediyeleri için 2’den fazla, diğer belediyeler için 1’den fazla bildirenler), bildirilen bu personelden hangisinin söz konusu eğitime katılacağını Bakanlığımıza bildirmeleri gerekmektedir.
            Öte yandan, söz konusu eğitim toplantısı aşağıda belirtilen yer ve tarihte yapılacak olup, katılımcıların konaklama ve yemek ihtiyaçları Bakanlığımız tarafından karşılanacaktır.
             

 

Adres: Maritim Pine Beach Resort

 

            İleribaşı Mevkii 5.Parsel Belek/ANTALTA
Tarih: 23-28 Eylül 2012
Otele giriş ve çıkış saatleri: 14:00-12:00

 

  

 

Detaylı bilgi için;
 
Tülin YURDAER
Tel: (0 312) 201 68 07
E-posta: t.yurdaer@gtb.gov.tr
 

 

Esin ÇAĞLAR

 

Tel: (0 312) 201 68 82
E-posta: e.caglar@gtb.gov.tr